سئو کلاه سیاه چیست؟

یک تعریف سئو کلاه سیاه به مجموعه اقداماتی اطلاق می شود که برای افزایش رتبه سایت یا صفحه در موتورهای جستجو از طریق ابزارهایی که شرایط خدمات موتورهای جستجو را نقض می کنند، استفاده می شود. اصطلاح «کلاه سیاه» در فیلم‌های وسترن برای تشخیص «آدم‌های بد» از «آدم‌های خوب» که از کلاه سفید استفاده می‌کردند سرچشمه گرفت (به SEO کلاه سفید مراجعه کنید).طراحی سایت اصفهان اخیراً بیشتر برای توصیف هکرهای رایانه، سازندگان ویروس و کسانی که اقدامات غیراخلاقی با رایانه انجام می دهند، استفاده می شود.

سئو کلاه سیاه
در این مقاله یاد خواهید گرفت:

سئو کلاه سیاه چیست؟

تاکتیک ها و تکنیک هایی که واجد شرایط سئو کلاه سیاه هستند
نحوه گزارش سئو کلاه سیاه
چگونه سئو کلاه سیاه می تواند بر شما و وب سایت شما تأثیر بگذارد
بسیار مهم است که بدانیم اجرای تاکتیک ها و استراتژی های سئو کلاه سیاه می تواند سایت شما را از موتورهای جستجو ممنوع کند و شما را از منبع ارجاع ترافیک شماره یک در اینترنت حذف کند. همه سئوکاران نیاز به درک درستی از سئو کلاه سیاه و عواقب آن دارند.

به هر حال سئو کلاه سیاه چیست؟

سئو کلاه سیاه معمولاً به عنوان یک عمل تایید نشده تعریف می شود که با این وجود می تواند رتبه یک صفحه را در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) افزایش دهد. این اقدامات خلاف شرایط خدمات موتور جستجو است و می تواند منجر به ممنوعیت سایت از موتور جستجو و سایت های وابسته شود. سئو سایت اصفهان فهرستی از تاکتیک‌ها و استراتژی‌های استفاده شده توسط متخصصین سئو کلاه سیاه در دستورالعمل‌های وبمستر گوگل و دستورالعمل‌های وبمستر بینگ آشکارا محکوم شده است.

«آیا کاری که انجام می‌دهم برای کاربر ارزش می‌افزاید یا فقط برای دیدن موتورهای جستجو این کار را انجام می‌دهم؟» یک آزمون تورنسل در مورد اینکه آیا یک تاکتیک سئو برخلاف دستورالعمل وبمستر موتور جستجو است یا خیر. اگر هیچ ارزشی به کاربر اضافه نشود، اما احتمالاً رتبه‌بندی افزایش می‌یابد، احتمالاً تصمیمات شما کلاه سیاه است. همین آزمایش را می‌توان برای روش‌های جستجوی پولی اعمال کرد تا مشخص شود آیا یک فعالیت ppc کلاه سیاه در نظر گرفته می‌شود یا خیر.

با ابزار رایگان کلمه کلیدی ما کلمات کلیدی عالی را بیابید (اما زیاد نکنید)!

تاکتیک های سئو کلاه سیاه شناخته شده

تاکتیک های سئو زیر به عنوان کلاه سیاه در نظر گرفته می شوند و اگر می خواهید در گوگل و سایر موتورهای جستجو بالاتر بمانید، به هیچ وجه نباید از آنها استفاده کنید:

اتوماسیون محتوا
صفحات درگاه
متن یا پیوندهای پنهان
کلید واژه پر کردن
گزارش یک رقیب (یا سئوی منفی)
تغییر مسیرهای یواشکی
پنهان کاری
طرح های پیوند
شبکه های ارسال مهمان
دستکاری لینک (از جمله خرید لینک)
نخ ریسی مقاله
پیوند مزارع، چرخ های پیوند یا شبکه های پیوند
Rich Snippet Markup Spam
پرس و جوهای خودکار به Google
ایجاد صفحات، زیر دامنه ها یا دامنه هایی با محتوای تکراری
صفحات دارای رفتار مخرب مانند فیشینگ، ویروس ها، تروجان ها و سایر بدافزارها

نحوه گزارش سئو کلاه سیاه

دو دلیل وجود دارد که چرا ممکن است سئو کلاه سیاه را گزارش دهید. یا وب سایت شما از طریق هک مخرب، ویروس یا کمپین سئو منفی پیوندهای هرزنامه مورد حمله قرار گرفته است، یا نتایج وب اسپم را در یک کلمه کلیدی رقابتی مشاهده می کنید که وب سایت شما در آن رتبه بندی می کند. برای مورد دوم، می توانید یک گزارش وب اسپم را از طریق Google Webmaster Tools ارسال کنید. لطفا با احتیاط از این ابزار استفاده کنید. هرزنامه برای موقعیت های جستجو بالاتر از من نیست! گزارش نادرست اسپم وب را می توان سئو کلاه سیاه در نظر گرفت.

در صورتی که وب سایت شما از طریق هک، ویروس یا بدافزار مخرب مورد حمله قرار گرفته است، پس از حذف کد مخرب، درخواست بررسی بدافزار را بدهید.در صورتی که وب سایت شما هدف کمپین سئوی منفی لینک های هرزنامه باشد، پس از اینکه سعی کردید با وب مسترهایی که این لینک ها را به وب سایت شما نشان می دهند تماس بگیرید، از ابزار Disavow Links Tool در Google Webmaster Tools استفاده کنید.

چرا باید از سئو کلاه سیاه اجتناب کنید؟

تاکتیک های سئو کلاه سیاه می توانند وب سایت شما را از گوگل و سایر موتورهای جستجو ممنوع کنند.اگرچه ممکن است موفقیت کوتاه‌مدتی از طریق افزایش ترافیک سایت شما حاصل شود، جریمه‌های گوگل پیچیده‌تر و پیچیده‌تر می‌شوند و می‌توانند اثرات مخربی بر رتبه‌بندی و ترافیک شما داشته باشند. با وجود صدها میلیون کاربر که در روز در گوگل جستجو می کنند، آیا واقعاً می توانید از پس ایندکس برداری برآیید؟

آیا تکنیک های سئو کلاه سیاه برای شما مناسب است؟

بستگی دارد: آیا در تلاش برای ایجاد یک تجارت طولانی مدت هستید؟

اگر پاسخ شما مثبت است، باید به هر قیمتی از سئو کلاه سیاه اجتناب کنید. در عوض، شما باید به دنبال ابزارهای جایگزین برای بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو باشید.

آغازگر ما در زمینه اصول سئو را بررسی کنید. همه چیزهایی را که باید در مورد تکنیک های بهینه سازی موتور جستجو بدانید که باعث افزایش ترافیک می شود و دستورالعمل های موتورهای جستجو را نقض نمی کند، یاد خواهید گرفت.

0