هدف استراتژی مدیریت بازاریابی ایجاد نتایجی است که اهداف کسب و کار را برآورده می کند.

بازاریابی محتوا یکی از استراتژی هایی است که به این نتایج کمک می کند. با این حال، این فقط در مورد ایجاد محتوای خوب نیست، بلکه اتخاذ برخی از اقدامات مانند درک لینک های نوفالو در مقابل دوفالو و دانستن نحوه استفاده از آنها به نفع خود است.

اگر می خواهید ببینید طراحی سایت اصفهان که چگونه از این نوع پیوندها در استراتژی سئوی خود استفاده کنید، به خواندن ادامه دهید. در اینجا به درمان خواهیم پرداخت:

تفاوت بین لینک های نوفالو و دوفالو چیست؟

هنگام انجام استراتژی پیوند نوفالو در مقابل دوفالو چه چیزی را باید در نظر بگیرم؟
برای درک تفاوت‌های بین لینک‌های نوفالو و دوفالو، ابتدا باید نحوه عملکرد لینک‌سازی در سئو را روشن کنیم.

منظور ما از آن چیزی است که هر بار که یک وب سایت یا وبلاگ پیوند جدیدی دریافت می کند که می تواند رتبه آن را در گوگل افزایش دهد، اتفاق می افتد.

همانطور که هر محتوای جدید در وبلاگ شما شانس یافتن شما توسط مخاطبان را افزایش می دهد،سئو سایت اصفهان می توان گفت که هر لینک جدید شانس شما را برای داشتن بازدید کننده بیشتر و موقعیت بهتر در موتورهای جستجو افزایش می دهد.

از این گذشته، وقتی الگوریتم گوگل تعداد زیادی لینک داخلی و خارجی را شناسایی می کند که به وب سایت شما اشاره می کنند، به طور خودکار می فهمد که اگر افراد زیادی به این وبلاگ لینک داده اند، باید یک وبلاگ بسیار خوب باشد.بنابراین باید در نتایج جستجو در جایگاه بهتری قرار گیرد.

لینک دوفالو چیست؟

پیوندهای نوفالو آنهایی هستند که به گوگل و سایر موتورهای جستجو اجازه می دهند به وب سایت یا وبلاگ شما اشاره کنند.

بنابراین، هر بار که یک پیوند دوفالو را در سایت خود قرار می دهید، می تواند به شما اشاره کند، که با نشان دادن سایت ها، وبلاگ ها و پست های دیگر به شما به موتورهای جستجو، قدرت شما را تقویت می کند.به عنوان مثال: اگر محتوای راک در وبلاگ خود از پیوندی از شرکت X استفاده کند که دوفالو است، صفحه یا پست وبلاگ استفاده شده در پیوند در رتبه بندی لحاظ می شود.برخی از کاربران آن را Link Juice می نامند و به دلیل متریک PageRank گوگل رخ می دهد.بنابراین، هنگام درج لینک های خارجی در وبلاگ خود، مطمئن شوید که از سایت هایی با اعتبار خوب هستند، زیرا این امر برای رشد اعتبار وبلاگ شما بسیار مهم است.

لینک نوفالو چیست؟

از طرف دیگر، پیوندهایی وجود دارد که می توانید آنها را وارد کنید و به شما اشاره نکنید. به آنها لینک های نوفالو می گویند. آنها رتبه صفحه را افزایش نمی دهند و به قرارگیری بهتر در SERP کمک نمی کنند.وب‌سایت‌هایی که پیوندهای nofollow دارند، برچسب HTML مشابه متن پیوند دارند.

این برچسب به عنوان یک هشدار برای موتورهای جستجو عمل می کند، بنابراین آنها آن را برای رتبه بندی کسانی که آن را در وب سایت خود لینک کرده اند در نظر نمی گیرند.ابزارهایی مانند SEMRush می‌توانند لینک‌های نوفالو در مقابل دوفالو را به شما نشان دهند، بنابراین می‌توانید هنگام درج آن‌ها در برخی از محتوای خود در نظر بگیرید.

چرا کسی وب سایت یا وبلاگ خود را به عنوان نوفالو ترک می کند؟

اکنون که تفاوت‌های بین لینک‌های نوفالو و دوفالو را درک کرده‌اید، ممکن است تعجب کنید که چرا برخی از شرکت‌ها و حرفه‌ای‌ها وب‌سایت‌ها یا وبلاگ‌هایی با لینک‌های نوفالو دارند که هم برای لینک‌کننده‌ها و هم برای طرف‌های لینک‌شده مفید هستند.خوب، این چیزی است که اتفاق می افتد: همانطور که پیوندهای خوب به دامنه شما آن را بهتر می کند، لینک های بد نیز می توانند اعتبار شما را در گوگل کاهش دهند.از این گذشته، همانطور که الگوریتم چیزی شبیه به “اگر بسیاری از سایت های خوب به این شخص اشاره می کنند، او نیز باید خوب باشد” نتیجه می گیرد، همچنین می تواند نتیجه بگیرد که “اگر سایت های بد زیادی به این شخص اشاره می کنند، او نیز باید بد باشد”. – و موقعیت SERP او باید کاهش یابد.بنابراین، وب‌سایت‌های خوب مطمئناً دارای لینک‌های نوفالو هستند.

هنگام انجام استراتژی پیوند نوفالو در مقابل دوفالو چه چیزی را باید در نظر بگیرم؟

اکنون ببینید چه نکاتی را باید در هنگام درج لینک در وب سایت یا وبلاگ خود در نظر بگیرید که می تواند هم دوفالو و هم نوفالو باشد.اولین قدم این است که بفهمید می‌خواهید محتوای شما به کدام سایت‌ها اشاره شود و همچنین می‌تواند شما را به عنوان dofollow معرفی کند.

مطمئن شوید که آنها به پست شما مرتبط هستند و فقط به دلیل پیوند وجود ندارند. در غیر این صورت، موتورهای جستجو ممکن است پست شما را به عنوان هرزنامه در نظر بگیرند.

الگوریتم را دست کم نگیرید، زیرا با هر به روز رسانی، گوگل بیشتر محتوایی را که برای کاربر ساخته شده است در نظر می گیرد نه برای موتورهای جستجو.

اگر اطلاعات چندان مرتبط نیستند، اما احساس می کنید به یک لینک نیاز دارید، انتخاب نوفالو بهتر است. همچنین مطمئن شوید که لینک های تبلیغاتی، شرکت های وابسته و مرتبط با آن دوفالو نباشند.

برای این کار، هر بار که پیوندهایی را وارد می‌کنید که نمی‌خواهید دنبال شوند، از تگ نوفالو استفاده کنید. این امر زمانی ضروری است که نیاز به نقل قول از پیوندهای رقبا باشد، نه تنها از نظر جایگاه، بلکه همچنین از نظر کلمات کلیدی.

هنگام درج لینک های خارجی در وب سایت یا وبلاگ خود چه نکاتی را باید در نظر بگیرم؟

اگر پیوندی به وب‌سایت دیگری دارید و می‌خواهید گوگل تشخیص دهد که شما به آن لینک داده‌اید، باید از پیوند دوفالو استفاده کنید.

این نوع پیوند برای موتورهای جستجو مفید است، زیرا می تواند به ربات ها کمک کند تا ایده بهتری درباره محتوایشان پیدا کنند.

این امر به ویژه به دلیل ذکر است

سایت های دیگر نیز با محتوای با کیفیت خوب یک امر طبیعی است.

گوگل همیشه از متونی که طبیعی به نظر می‌رسند، ترجیح می‌دهد، نه متن‌هایی که صرفاً می‌خواهند رتبه خوبی داشته باشند، در حالی که بر تجربه کاربر تأثیر منفی می‌گذارند.

آن متون را به خاطر دارید که کلمات کلیدی را تا حد خستگی تکرار می کردند و همچنین محتوا را با پیوندها پر می کردند تا در نتایج جستجو ظاهر شوند؟ این قبلاً کار می کرد، اما دیگر کار نمی کند.

هنگام انتشار لینک های خود در سایت ها و وبلاگ های دیگر چه نکاتی را باید در نظر بگیرم؟
تا این مرحله در مقاله، تفاوت‌های بین لینک‌های نوفالو و دوفالو را هنگام درج آن در وب‌سایت یا وبلاگ خود مورد بحث قرار دادیم. اما وقتی وب‌سایت‌ها یا وبلاگ‌های دیگر کسانی هستند که پیوند را انجام می‌دهند، چه کاری باید انجام دهیم؟

وقتی این اتفاق می‌افتد، برخی از مردم فکر می‌کنند که ما فقط باید لینک شدن را بپذیریم، زیرا هرچه تعداد منشن‌های ما در وب‌سایت‌های دیگر بیشتر باشد، بهتر است، درست است؟ اشتباه.

در حالی که لینک‌های بیشتر می‌توانند تأثیر مستقیمی بر رتبه‌بندی جستجوی دامنه شما داشته باشند، پیوندهایی که از وب‌سایت‌هایی با اعتبار و اعتبار کم می‌آیند می‌توانند به شما آسیب بزنند. بنابراین توصیه می شود که آنها را دنبال نکنید.

اما جای نگرانی وجود ندارد، زیرا حتی اگر لینک‌هایی که در وب‌سایت‌های شخص ثالث نشان داده می‌شوند نوفالو باشند، همچنان برای افرادی که از صفحه بازدید می‌کنند قابل مشاهده خواهند بود – بنابراین منبع ترافیک برای وب‌سایت شما هستند.

نمونه ای از این شامل شرکت ها و متخصصانی است که پیوندهای خود را در ویکی پدیا درج می کنند.اگرچه نوفالو است، اما این واقعیت که لینک وجود دارد می تواند بسیاری از خوانندگان را به دسترسی به آن سوق دهد و تعداد بازدیدها را افزایش دهد که یکی از عوامل رتبه بندی گوگل نیز می باشد.

چگونه می توانم لینک های وب سایت خود را دریافت کنم؟
این یک سوال تکراری در بین کسانی است که می خواهند کارهای سئو را خارج از صفحه انجام دهند.

به هر حال، هر چه تعداد سایت های مورد اعتمادی که به سایت شما اشاره می کنند بیشتر باشد، ارتباط آن با موتورهای جستجو بیشتر است.

اولین قدم این است که واقعاً بهترین محتوا را در مورد هر موضوعی ایجاد کنید. وقتی محتوای واقعاً مرتبط و مفیدی برای شخصیت خریدار خود داشته باشید، شانس بهتری برای قرار گرفتن در نتایج جستجو دارید.

در نتیجه، وب سایت های دیگر نیز شروع به اشاره به شما به عنوان مرجع برای موضوعی می کنند که در محتوای خود بحث می کنید.از نظر اقدامات فعال برای تحقق این امر، یک راه خوب ایجاد محتوا برای وبلاگ های شخص ثالث است، چیزی که ما پست مهمان می نامیم. برخی از وبلاگ ها به افراد دیگر اجازه می دهند که برای آنها بنویسند، که به آنها کمک می کند محتوای بیشتری منتشر کنند. در عوض، می توانید پیوندهایی را به وب سایت خود در مقاله درج کنید.

بنابراین سعی کنید برای سایت هایی که دارای اعتبار و ارتباط خوبی با بخش شما هستند، پست مهمان بنویسید. اگر کسی وب سایتی در مورد غذاهای گیاهی داشته باشد، نوشتن محتوا برای یک استیک خانه، به عنوان مثال، منطقی نیست.اکنون که تفاوت‌های اصلی بین لینک‌های نوفالو و دوفالو را می‌دانید، چگونه می‌توانید عمیق‌تر درک کنید که لینک juice چیست؟ فقط روی لینک کلیک کنید و لذت ببرید!

0